Maškarní rej ve školní družině

V pátek 24. 2. 2023 po obědě se začala naše školní družina plnit nejroztodivnějšími osůbkami – od superhrdinů, přes princezny, strašidla, piráty, kovboje, anděly a jiné. Na všechny čekaly soutěže, tanec  a minitombola. Nechybělo ani malé občerstvení od jedné z maminek.

Vybrat toho nejlepšího z masek a potom z tanečníků bylo velmi těžké, ale nakonec jsme vybraly.

Cenu za nejlepší masky získali: Viktor Hrabovský – kovboj, Rozárka Wendligová – robot a Aurelie Křemínská – mráček.

Cenu za tanec si odnesli: Lukáš Grabacz, Yulia Burlaka a Nataniel Kos.

Odměny a ceny do minitomboly jsme mohly připravit díky grantu města Oder a firmy Mateiciuc, za což velmi děkujeme.

M. Zátopková, Y. Solanská, vychovatelky ŠD