ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Proč se těšit do školy – komentovaná prohlídka školy

Ve čtvrtek 2.2.2023 jsme v naší škole uspořádali odpolední setkání předškoláčků a jejich rodičů. Paní učitelky I. stupně postupně seznámily všechny návštěvníky s metodami práce ve vyučovaných předmětech. Rodiče si prohlédli pomůcky, děti si vyzkoušely připravené aktivity. Všichni se seznámili s programem Začít spolu, prošli se školou, podívali se na zvířátka, o které se ve škole staráme a také si nechali ukázat základy práce s roboty a 3D tiskárnou v nové učebně informatiky. Akce proběhla v přátelské atmosféře a děti vypadaly, že se do školy skutečně těší. Doufáme, že jsme rodičům a dětem dostatečně ukázali práci v naší škole a uspokojivě odpověděli na dotazy, které paní učitelkám rodiče průběžně pokládali.

Všem děkujeme za návštěvu a paní učitelkám a asistentkám za přípravu celého odpoledne.

                                                                                                  vedení školy

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt