ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Lyžařský kurz v Tošovicích

V týdnu od 6. do 10. února jsme po třech letech opět uskutečnili lyžařský kurz v Tošovicích. Po covidové době jsme loni museli zrušit kurz kvůli špatným sněhovým podmínkám, takže letos jsme s napětím čekali, zda se termín sejde i se sněhovými podmínkami. Vše dopadlo dobře, a tak jsme v pondělí odjeli se 45 dětmi převážně tříd 1. stupně do místního areálu. Přivítal nás kvalitně upravený svah, takže se všichni mohli realizovat podle svých schopností. Od středy navíc vyšlo slunce, takže jsme si chvílemi připadali jako v Alpách. Všechny děti se moc snažily, začátečníci dělali velké pokroky. Ve čtvrtek a v pátek jsme se tak potkali všichni na velkém kopci. Všichni ho zvládli sjet, což byl jeden z cílů našeho lyžařského kurzu. Všem dětem chci poděkovat za snahu, jsem rád, že se z nich postupně stali lyžaři, kteří se byli schopní o sebe postarat. Rovněž bych chtěl poděkovat našim instruktorům, kteří se o děti vzorně starali. Nám všem se lyžařský kurz líbil a těšíme se na příští rok.
Jan Jursík, vedoucí kurzu

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt