ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Předávání vysvědčení v Městské knihovně v Odrách

Dětské oddělení Městské knihovny v Odrách se stalo v úterý 31. ledna místem slavnostního předání výpisu vysvědčení za první pololetí žákům 2.A. Již u vchodu čekala usměvavá paní knihovnice Zdenka Blaževičová, která děti uvedla do knihovny. Nejdříve všem ukázala, co v knihovně mohou najít, jaké knížky si zde mohou půjčit, jak jsou seřazeny a také jak si je půjčit domů. Potom si děti mohly prohlížet knížky, časopisy, encyklopedie a v neposlední řadě i deskové hry.
Závěrem si žáci z rukou paní učitelky a knihovnice převzali výpis vysvědčení, pochvalný list, knížku a drobné dárky. Děkujeme pracovnicím Městské knihovny v Odrách za přípravu i odměny pro naše žáky. Druhákům přejeme mnoho úspěchů a zdaru v druhém pololetí školního roku.

Mgr. Dagmar Šindlerová, DiS.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt