ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Představení loutkového divadla „O PEJSKOVI A KOČIČCE“

Ve středu 18.1. 2022 žáci 1. A, 1. B a 2. A zavítali do loutkového divadla Dělnického domu pod vedením pana Jaroslava Zdražila na pohádku „O pejskovi a kočičce“. Děti viděly, jak pejsek a kočička měli u lesa svůj malý domeček a tam spolu bydleli – a jednoho dne měli svátek i narozeniny – a tak se pustili do pečení dortu, jindy zase myli špinavou podlahu – a tak se urousali, že museli vyprat i sami sebe. Jindy zase našli panenku, která tence plakala a začali se o ni starat jako o svoje děťátko… Představení děti velmi zaujalo, protože pohádku dobře znají a také je bavilo dívat se na hezky připravené rekvizity a loutky. Děkujeme všem účinkujícím za krásný kulturní zážitek a už teď se těšíme na další představení.

třídní učitelky 1. A, 1. B a 2. A

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt