ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Všechovická laťka


Po dvouleté odmlce způsobené pandemií jsme se znovu zúčastnili soutěže ve skoku vysokém – 29. ročníku Všechovické laťky. Letos jsme jeli se silně omlazeným družstvem, protože nám chyběly osvědčené hvězdy vlivem zranění, nemocí nebo reprezentačním povinnostem. Do soutěže mladších
žákyň (6. a 7. ročník) nastoupily dvě skokanky – Adéla Feglerová a Mia Maršálková. Obě skákaly velmi dobře do výšky 120 cm, kde Adéla bohužel shodila a obsadila 7. místo. Mia se ale vytáhla k osobnímu maximu a výkonem 130 cm obsadila krásné 3. místo. Ještě lépe dopadl ve stejné věkové kategorii Šimon Mužík, který výkonem 140 cm obsadil 2. místo. Škoda posledního pokusu na 145 cm, který shodil zcela zbytečně rukou. V případě platného pokusu by vyhrál. Posledním účastníkem byl
v nejstarší kategorii 8. a 9. ročníků chlapců Daniel Leskovjan. Danek bojoval statečně, zastavil se na 155 cm, a tak výkonem 150 cm obsadil 7. místo. Pro všechny to byla v podstatě první závodní zkušenost, díky výkonům doufám, že pozitivní. Za vzornou reprezentaci zaslouží všichni pochvalu.

Mgr. Jan Jursík

Danek, Šimon, Mia, Adélka

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt