ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Mikuláš ve školní družině a ve školce

V pondělí 5. 12. 2022, poté, co děti splnily úkoly na Mikulášské stezce, navštívil školní družinu Mikuláš s doprovodem – s čerty a anděly. Odměnil nejen ty „ hodné“, ale malou sladkost dostali i „hříšníci“, kteří mu zazpívali nebo zarecitovali. Na závěr mu všechny děti společně zazpívaly písničku Čert se diví a Mikuláš se svou skupinou mohl pokračovat ve své cestě za dalšími dětmi do školky. Tam na něj čekaly nejmenší děti s podobným programem.

Děkujeme našim nejstarším žákům  (D. Leskovjan, J. Sklenák, A. Firouzi, A. Hrnčířová, B. Valasová, I. Vaskiv, K. Mynaříková) za pomoc při organizaci a převtělení se do nadpřirozených bytostí.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt