ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Exkurze do OU Kelč

Žáci praktické třídy navštívili dne 23. listopadu 2022 OU Kelč, aby se seznámili s učebními obory, ve kterých mohou rozšířit své další vzdělávání. Toto odborné učiliště sídlící v místním zámku nabízí tyto tříleté obory – strojírenské- zámečnické práce, zednické práce, zahradnické práce, pečovatelské služby a prodavačské práce. Dvouletý obor vzdělávání nabízí praktická škola. Naši žáci si mohli prakticky vyzkoušet pod odborným dohledem, co jednotlivé obory nabízí a samostatně si vyrobili v zámečnické dílně kovový přívěšek na klíče. Příjemným zpestřením této exkurze bylo sladké  i slané pohoštění, připravené jejich bývalými i budoucími spolužáky. Všem zúčastněným se exkurze velmi líbila.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt