ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Halloweenský den s tanečním odpolednem aneb v kostýmech do školy

V pátek 11. 11. 2022 proběhl v naší škole zajímavý den na téma Halloween. Žáci od 5. do 9. třídy se převlékli do nejrůznějších kostýmů. Dopoledne sice probíhala běžná výuka, ale velkou výhodu měli žáci, kteří dorazili v převleku, nemohli totiž být zkoušeni z žádného předmětu, který ten den měli. Mezi žáky se objevily nejrůznější kostýmy a nás těší, že jsme znovu obnovili školní tradici. Odpoledne si žáci mohli přijít zahrát nejrůznější hry a společně si zatancovat, největší úspěch slavila tradiční hra na schovávanou. Celý den se vydařil a těšíme se na další akci.

Školní parlament

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt