ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Přespolní běh

Ve středu 5. října jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Za polojasného počasí jsme do závodů nasadili družstva do všech 4 kategorií. Družstvo mladších žákyň celý závod otevíralo ve složení B. Švánová, A. Feglerová, V. Praunspergrová, L. Chovancová a A. Hradílková. Holky bojovaly, co jim síly stačily, a obsadily solidní 11. místo, kdy nejlepší jednotlivkyní byla B. Švánová. Následovala kategorie mladších žáků. Naše družstvo utvořili D. Král, T. Axmann, V. Lišivka, M. Klezla a P. Susík. Nejlepším naším závodníkem byl Daniel Král, který obsadil 3. místo. Výsledek ostatních členů družstva stačil na průměrné 11. místo. Družstvo starších žákyň ve složení H. Králová, R. Janošová, A. Němcová, Š. Rycková a A. Klezlová podalo nejlepší týmový výkon a obsadilo celkově 6. místo. Naší nejlepší běžkyní byla R. Janošová na 13. místě. V kategorii starších žáků reprezentovalo naši školu družstvo ve složení A. Juráň, R. Šenk, L. Maléř, D. Karika a P. Vícha. Kluci podali slušný výkon a obsadili 13. místo. Nejlepším členem družstva byl L. Maléř, který obsadil 8. místo. Všechny reprezentanty chci pochválit za výkony i vzorné chování.

Mgr. J. Jursík

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt