ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Exkurze devátých ročníků na MěÚ Odry

Naši deváťáci absolvovali v rámci výuky občanské výchovy exkurzi na MěÚ Odry. V pátek 30.9. přivítala 9.B paní místostarostka Mgr. Libuše Králová a v pondělí 3.10. pozdravil žáky 9.A pan starosta Ing. Libor Helis. Po oba dva dny se nás pak ujala paní Ing. Dita Holenková z odboru vnitřní správy, která nám krátkým výkladem v zasedací místnosti shrnula základy fungování města a městského úřadu a následně nás provedla po všech zákoutích radnice a budovách spadajících pod MěÚ. Ukázala nám sídla různých odborů, podatelnu, obřadní síň, serverovnu a navštívili jsme s ní krátce také knihovnu, muzeum, či služebnu Městské policie. Tímto všem zainteresovaným děkujeme za jejich spolupráci, vstřícnost a ochotu, díky níž mohli žáci propojit své teoretické vzdělávání s praxí.

Mgr. Michala Piterková

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt