Postup pro první přihlášení do e-stravy (elektronické odhlašování obědů)

Vážení rodiče,

pokud jste poprvé přihlásili své děti do školní jídelny, využívejte prosím elektronické přihlašování a odhlašování obědů. Pro první přihlášení je nutný kód, který obdržíte od třídní učitelky (první ročníky) nebo ve školní jídelně (ostatní ročníky). Pro děti, které již na oběd chodily v minulém roce se kódy nemění.

Níže popisujeme cestu, jak zadat poprvé kód na svém počítači.

1. jste na web. stránkách školy  https://zsodrypohorska.cz/
  2. vyberte si nadpis rolety Pro žáky a rodiče
  3. najděte Školní jídelna
  4. rozklikněte eStrava
  5. zadejte kód strávníka, který obdržíte od třídních učitelek nebo ve školní jídelně
  6. zadejte heslo ve tvaru– počáteční písmeno jména, příjmení a kód (bez mezer a diakritiky) např. Kamil Štika má kód 2454 takže má heslo : ks2454

Můžete si stáhnout také do chytrého mobilu aplikaci e-strava.

Nezapomeňte při každé změně odkliknout ODESLAT.

Obědy dětem je možné odhlašovat do 20.00 hodin večer před odebráním stravy. V případě potíží s prvním přihlášením kontaktujte prosím vedoucí stravování paní Schwarzovou.