ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

První školní den prvňáčků

Ve čtvrtek 1.září 2022 jsme na naší škole přivítali 39 nových prvňáčků ve dvou třídách – v 1.A s paní učitelkou Mgr. Martinou Sovovou a v 1.B s paní učitelkou Mgr. Ivetou Zástěrovou.  Slavnostní uvítání zahájil pan ředitel Mgr. J. Jursík a paní místostarostka Mgr. Libuše Králová. Popřáli dětem i jejich rodičům hodně úspěchů, radosti a spokojenosti. Noví žáčci obdrželi pamětní listy, školní pomůcky do nových aktovek a dárečky. Ve třídách se představily dětem také paní vychovatelky, které si některé děti už první den odvedly do školní družiny.

Přejeme novým školáčkům mnoho úspěchů, hodně kamarádů a spoustu společných zážitků.                                                                                                                                    

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt