ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Informace k začátku školního roku 2022/23

Vážení rodiče a žáci,

blíží se neodvratně konec prázdnin . Připomínáme, že ve čtvrtek 1. září 2022 bude zahájen školní rok 2022/23. Začátek výuky je nezměněn  – 7:50 hod. Předpokládaná délka výuky na rozjezd bude ve čtvrtek a v pátek maximálně 4 vyučovací hodiny.

Od pondělí 5. září bude probíhat plně výuka podle již připraveného rozvrhu, který žáci dostanou první den ve škole. Prosím, připomeňte dětem, ať si do školy vezmou přezůvky.

Školní jídelna bude s odběrem obědů počítat se všemi žáky, kteří na obědy chodili na konci školního roku již od prvního dne tj. ve čtvrtek 1.9.2022. Pokud někdo z těchto dětí oběd nechce, je nutné si jej odhlásit telefonicky ve školní jídelně. Naopak, pokud vaše děti na obědy na konci školního roku nechodily, můžete jim oběd nahlásit stejným způsobem .

Systém elektronického odhlašování a přihlašování obědů není zatím k dispozici. Začne fungovat od 5.9.2022 a poté jej můžete plně využívat , jak jste byli zvyklí.

Touto cestou vás zároveň už teď zveme na třídní schůzky s třídními učiteli vašich dětí, kteří vám sdělí organizační záležitosti školního roku a zodpoví na vaše dotazy. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek 8. září 2022 v 15.00 hodin. Budeme se těšit.

Další informace o organizaci školního roku najdete na našich webových  stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

V příloze je pozvánka na akci SVČ, které může zajistit volnočasové aktivity vašim dětem na celý školní rok.

Přejeme vám pěkný zbytek dnů prožitých s vašimi dětmi před nástupem do školy a hlavně zdraví.

R. Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt