ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Wazzup

Každým rokem se na závěr školního roku účastníme celostátní soutěže anglických prezentací Wazzup, jejímž pořadatelem je nakladatelství Lingea. Za posledních sedm ročníků jsme v naší kategorii – 2. stupeň ZŠ a odpovídající třídy gymnázií – vždy obsadili příčku nejvyšší a většinou jsme získali i druhé a třetí místo. Letos jsme chtěli na tuto tradici navázat. Tentokrát jsme zaslali 3 prezentace a všechny byly vyhodnoceny jako nejlepší ze všech. Za odměnu si žáci vyberou hodnotné ceny – slovníky, encyklopedie, průvodce atd., které jim pomohou při dalším studiu angličtiny.

Odměněni byli za 1. místo Anička Švánová 9.A, za 2. místo Rozálie Janošová 8.A a za 3.místo Tomáš Lenert a Marko Vasylyna 6.B

Všem uvedeným žákům děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Irena Bláhová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt