ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Slavnostní rozloučení s žáky devátých ročníků

Ve čtvrtek 30. června 2022 jsme se jako každoročně na konci školního roku rozloučili slavnostně s absolventy školy – našimi deváťáky.

Vlastní rozloučení proběhlo za přítomnosti všech pedagogů, rodičů, prarodičů, spolužáků , přátel školy a pozvání přijala i paní místostarostka Mgr. Libuše Králová, která měla úvodní slovo. Rozloučili jsme se s 33 žáky, z nichž někteří z nich se zapsali do historie školy svými úspěchy v různých oblastech a bezproblémovým chováním. Kromě rozdávání vysvědčení a udělení mnoha pochval a ocenění jsme se dočkali také kulturního vystoupení. Žáci 9.A doprovodili zpěvem svou spolužačku Zuzku Máchovou, která hrála výborně na cimbál a svou dech beroucí sólovou skladbou zaujala všechny přítomné. Krásné sólo na kytaru zaznělo i od Denise Floríka a na piano od Hanky Pirnosové z 9.B. Rozloučení bylo krásné a důstojné.

Rodičům děkujeme za jejich přízeň po celou dobu školní docházky jejich dětí a žákům přejeme šťastný start do nové etapy jejich života.

Ing. Renata Šandová
                                                                                                                                        

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt