ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

V krajském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů jsme obsadili 1. a 3. místo

V úterý 7. a ve středu 8. června jsme ve Frenštátě pod Radhoštěm úspěšně zakončili letošní putování v dopravní soutěži. Žáci plnili v průběhu soutěže celkem 5 disciplín – jízdu po dopravním hřišti, test na pravidla silničního provozu, zásady první pomoci, jízdu zručnosti a tzv. Labyrint, což je hledání správné trasy cyklisty na speciální mapě.

Vyhlášení výsledků druhý den nás v obou kategoriích katapultovalo na stupně vítězů – starší děti obsadily 3. místo a mladší se pro letošní rok stali přeborníky Moravskoslezského kraje, což znamená, že budeme čekat, jestli se nedostaneme mezi 2 nejlepší družstva v ČR, která budou reprezentovat naši zemi na evropské soutěži, která letos proběhne v chorvatském Zadaru.

Školu reprezentovali:

  1. kategorie (1. místo) – Adam Krumpoch (5.A), Štěpán Foldyna, Lilien Chovancová, Adéla Hradílková (5.B)
  2. kategorie (3. místo) – Míša Nováková (7.A), Lukáš Pastorek (8.A), Míša Šubrtová a Denis Florík (9.A).

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt