ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Další úspěšné kolo DSMC

V pátek 27. května jsme se zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Navázali jsme na předcházející úspěšné ročníky a v obou kategoriích obhájili tituly okresních přeborníků a zajistili si postup do krajského kola této soutěže, které se uskuteční 7. – 8. června ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde také budeme obhajovat pozice na stupních vítězů. Děkuji dětem za výborné výsledky a úspěšnou reprezentaci školy.

Školu v okresním kole reprezentovali:

  1. kategorie – Adam Krumpoch (1. místo mezi jednotlivci, 5. A), Štěpán Foldyna, Lilien Chovancová, Adéla Hradílková (všichni 5. B)
  2. kategorie – Lukáš Pastorek (1. místo mezi jednotlivci, 8. A), Denis Florík, Michaela Šubrtová (oba 9. A), Michaela Nováková (7. A).

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt