ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Den rodiny ve školní družině

Po dvouleté pauze jsme se opět sešli v tělocvičně naší školy, abychom oslavili Den rodiny. Tři družstva, složená z dvojic ( rodič a dítě), se snažila co nejrychleji splnit připravené úkoly: právně seřadit názvy pohádek, uhodnout hádanky, čitelně se podepsat, složit puzzle a mnoho dalších. Rodiče i děti soutěžili s velkým nasazením a odměnou jim byly zlaté medaile a sladkosti, protože vítězem se stali všichni, kteří si udělali čas a zúčastnili se.  Na závěr nechybělo ani malé občerstvení. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na přístí rok.

                                                                          vychovatelky ŠD

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt