ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Čarodějnický den trochu jinak

ČARODĚJNICKÝ DEN

Ve čtvrtek 28.4. jsme se do školy moc těšili, protože nás čekalo čarodějnické magické dopoledne. Děti přišly ve strašidelných kostýmech a ve třídě jsme si užili malou čarodějnickou diskotéku. Potom už jsme se společně vydali na čarodějnickou stezku, kde malé čarodějky a malí čarodějové plnili přichystané úkoly. Odměnou byl nalezený poklad. Nejenže jsme si užili spoustu zábavy, ale také nám vyšlo krásné počasí.

Deváťáci, jakožto zkušení čarodějové, si pro nejmenší žáčky z 1. a 2. ročníku připravili stezku, na které jsme závodili v běhu přes překážky, plnili matematické šifry, poznávali jarní květiny a sepisovali recept na zázračný lektvar. Za splnění všech úkolů nám prozradili, kde se ukrývá poklad. 

Prožili jsme společně kouzelné dopoledne a my moc děkujeme našim průvodcům z 9.A  za přípravu stezky a citlivý přístup k čarodějům začátečníkům. Rodičům děkujeme za přípravu kostýmů…

Mgr. Lenka Malá, Mgr. Leona Kopecká

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt