ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Zápis do prvních tříd

Po dvou letech zápisu do prvních tříd distančním způsobem proběhl 26.4.2022 konečně zápis za přítomnosti dětí a jejich rodičů. Abychom u dětí překonali prvotní ostýchavost, čekali na ně čmelák a včelky, kteří doprovázeli děti celým zápisem. Děvčata a chlapec z 9.A a paní učitelky I. stupně se postarali o plynulý, klidný a přívětivý průběh zápisu a to nejen občerstvením, kterým si děti i rodiče krátili čas čekání. K letošnímu zápisu přišlo 46 dětí. Osm zákonných zástupců požádalo o odklad školní docházky. Ostatní děti byly přijaty. Všem rodičům děkujeme za přízeň. Na děti, které poprvé usednou do školních lavic ve dvou třídách se těší paní učitelky Mgr. Martina Sovová a Mgr. Iveta Zástěrová.

                                                                                                                                             Renata Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt