ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Nabídka sešitů na příští školní rok 2022-23

Vážení rodiče,

pro příští školní rok 2022-23 jsme pro vaše děti opět připravili balíčky s potřebnými sešity (přesně podle potřeb vyučujících). Výhodou je, že nemusíte během prázdnin sešity shánět. Pokud budete chtít pro děti zajistit sešity na nový školní rok, je nutné je objednat předem třídnímu učiteli (do 6.5.2022). Vaším souhlasem potvrzujete, že sešity uhradíte. Ceny a počet sešitů najdete níže v přílohách. Budeme rádi, pokud této výhodné cenové nabídky využijete a zajistíte tak dětem klidný počátek školního roku.  

Děkujeme za vaši ochotu a důvěru.

                                                                         

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt