ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Lesní pedagogika Valšovice

Jaro už klepe na dveře, tak jsme se rozhodli vyrazit do lesa načerpat novou energii. Ve čtvrtek 17.3.2022 žáci 2.A, 4.A a 5.A navštívili školní polesí ve Valšovicích, kterým nás provázeli lesní pedagogové. Trpělivě odpovídali na každou otázku a hráli s námi spoustu super her. Podívali jsme se do oplocenky, vyšplhali na posed, děti se seznámily s pravidly těžby dřeva, s technikou měření vysokých stromů, počítali letokruhy a různými hrami zjišťovaly zajímavosti o obyvatelích lesa. Kromě zážitků jsme si domů donesli i čerstvě uřezanou dřevěnou placku, pracovní listy a na podrážkách bot i trochu jehličí. Prožili jsme super dopoledne na čerstvém vzduchu.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt