ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Těšíme se do školy – setkání předškoláčků a jejich rodičů v naší škole

V pátek 4.2.2022 jsme v naší škole uspořádali setkání předškoláčků a jejich rodičů. Průběžně jsme se ve škole během odpoledne setkali s budoucími prvňáčky a jejich rodinami. Paní učitelky prvního stupně postupně seznámily všechny návštěvníky s metodami práce v jednotlivých předmětech. Rodiče si prohlédli pomůcky, děti si vyzkoušely připravené aktivity. Všichni se seznámili s programem Začít spolu, promluvili si s paní logopedkou, prošli se školou, podívali se na zvířátka, o které se ve škole staráme a také si nechali ukázat základy práce s roboty. Akce proběhla v přátelské atmosféře a děti vypadaly, že se do školy skutečně těší. Doufáme, že jsme rodičům a dětem ukázali práci v naší škole a uspokojivě odpověděli na dotazy, které paní učitelkám rodiče průběžně pokládali.

Všem děkujeme za návštěvu a paní učitelkám za přípravu celého odpoledne.

                                                                                                  vedení školy

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt