ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Poděkování za pozvání do městské knihovny

První školní den v novém kalendářním roce čekala na prvňáčky pozvánka na POVÁNOČNÍ ČTENÍ V KNIHOVNĚ, na které byli srdečně zváni i rodiče. Tato informace děti mile překvapila a nemohly se dočkat, až se s rodiči vydají 10. 1. v odpoledních hodinách do knihovny. Ale nebylo to jen tak. Celý týden před velkou čtenářskou události jsme se poctivě věnovali čtení a pracovali s knihami ze školní knihovny.

Po návštěvě knihovny děti přiběhly s nadšením a s mnoha zážitky z krásného odpoledne. Nejen, že děti mohly nahlédnout do tajů naší krásné literatury, ale zejména mohly rodičům ukázat, co se již stihly naučit. Poděkování za skvělou spolupráci při velmi zdařilé akci patří organizátorům SVČ a městské knihovny.

                                                               Za rodiče a žáky třídy 1. A

                                                                      Dagmar Šindlerová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt