ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Jak se jmenují naši zvířecí kamarádi?

Na škole máme nové zvířecí členy z projektu „Pojďme na inkluzi společně“. Školní parlament navrhl vytvořit krabici na jména, kde by měl každý žák možnost vhodit nějaké své vymyšlené originální jméno. Celý plán se tedy zrealizoval a se zástupci třídy 6. B jsme se dali do výroby krabice s motivy zvířat. Vyrobená krabice se dětem velice povedla. Po týdnu se obsah krabice se jmény vysypala a ze jmen se vytvořila anketa. Možnost hlasovaní pro určité jméno proběhlo online formou. Nyní už je rozhodnuto. Králík se jmenuje Minie, morčátko Luna, křečci Lola, Bola a naše rychle rostoucí agama Proužek. Všem dětem moc děkujeme za nápady a krásné obrázky.

Bc. Lucie Malcherová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt