ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Volby do školské rady 2021

Vážení rodiče, v minulých dnech proběhly volby do školské rady naší školy z řad zákonných zástupců žáků. Všem bych chtěl poděkovat za účast, ať už se jednalo o podávání návrhů na členy školské rady nebo vlastní hlasování o budoucích členech školské rady. Počet odevzdaných hlasovacích lístků byl dostatečný k tomu, aby byly volby platné a jména 3 vámi vybraných kandidátek mohla být předána ke jmenování zřizovateli školy – Městu Odry. Protokol z volby školské rady je přílohou.

Zvláštní poděkování patří všem kandidátkám, které souhlasily se svou kandidaturou a umožnily nám volby zrealizovat.

Na budoucí spolupráci se těší Mgr. Jan Jursík, ředitel školy

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt