ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Hrajeme si se slovy -poradna pro děti s vadami řeči

Vážení rodiče, dne 10.1. 2022 se v ZŠ Pohořská v Odrách otevírá školní poradna pro děti s vadami řeči. Individuální konzultace, jež mají dětem pomoci s odstraněním vývojových nedostatků dětské řeči s celkovým rozvojem řeči, rozvíjením sluchu pro hlásky, povede speciální pedagožka se zaměřením na logopedii, Bc. Lucie Malcherová.
Výuka bude probíhat formou her vedoucích ke správné tvorbě jednotlivých hlásek. Poradna je určena dětem předškolního věku i dětem mladšího školního věku.
Individuální konzultace budou probíhat bezplatně na základě předem dohodnutého termínu v budově školy.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt