ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Vánoční přání

Vedení a všichni zaměstnanci Základní školy Odry, Pohořská 8, děkují všem spolupracovníkům, rodičům, sponzorům a vůbec všem dobrým lidem za přízeň, kterou naší škole věnovali v roce 2021. Nebyl to lehký rok hlavně proto, že jsme nemohli vzdělávat děti, jak jsme byli zvyklí, a museli jsme se znovu spolehnout na spolupráci s rodiči, na něž jsme přenesli značnou část zodpovědnosti za přípravu dětí na výuku. Za to jim patří zvláštní poděkování. A tak je nasnadě i naše novoroční přání:

Všem přejeme hromadu zdraví, kus štěstí a hodně osobních úspěchů a pohody. Moc se těšíme na další spolupráci a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň. Snad i pohnutá doba se zklidní a všichni se budeme moci vrátit do zaběhnutých kolejí.

                                                     Za všechny Mgr. Jan Jursík, ředitel školy

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt