ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

Jako každý rok jsme se zapojili do soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Na soutěž se připravují žáci 9. ročníku, kteří mají o chemii zájem a chtějí se naučit něco navíc. Úspěšné školní kolo proběhlo 30.11.2021. Do regionálního kola postoupili tři žáci s výbornými výsledky. Ke zklamání všech postupujících se regionální kolo neuskutečnilo plánovaně 8. prosince na SŠ v Hranicích, ale proběhne díky epidemiologické situaci opět jako minulý rok distančně v lednu. 

Mezi nejlepšími postupujícími žáky jsou Michaela Šubrtová(1. místo), Petra Bazalová (2. místo) a Denis Florík (3.místo). Všem postupujícím moc gratuluji a přeji hodně úspěchů do dalších kol a ostatním žákům stálý zájem o chemii. 

R. Šandová

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt