ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

PŘEDVÁNOČNÍ NÁLADA V 3.A

úterý 14. prosince jsme se našimi třeťáky vypravili nasát alespoň trošku předvánoční atmosféry do Žerotínského zámku v Novém Jičíně. Čekal tam již na naši třídu bohatě připravený program a jako bonus se vše odehrávalo v překrásném a vznešeném zámeckém prostředí. Děti si stylově vyráběly svítící domečky, zdobily baňky, perníčky, lepily linecké cukroví, ale zvládly vstřebat i spoustu informací a praktických dovedností s tehdejší výrobu másla z kravské smetany či dřevěných kvedlaček ze špiček stromků. Po lehkém občerstvení vánočkou a lahodným čajem pak bohužel nezbývalo než se rozloučit a popřát si vzájemně co nejkrásnější Vánoce.

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt