ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Puntíkový den

Naše škola se snaží neustále pomáhat a tentokrát se zaměřila na kampaň, podporující pacienty s psoriázou (lupénkou). Důvodem, proč vznikl Světový den psoriázy ( World Psoriasis Day), je hlavně to, aby naše veřejnost byla informována, že lupénka není infekční onemocnění, a tudíž neexistuje důvod se jakkoliv pacientům stranit a nebo je odmítat. Puntíkovým dnem, který u nás na škole proběhl 29. listopadu 2021, jsme se snažili tuhle akci podpořit. Pedagogové se zapojili nákupem ponožek a děti namalovaly velkou koláž s Igráčky. Celý tento den byl také podpořen tím, že jsme se všichni oblékli do puntíku. Hlavním cílem celé akce je propojit pacienty s veřejností a ukázat, že nám lidé s lupénkou nejsou lhostejní. 

Bc. Lucie Malcherová

Fotky z akce jsou v jednotlivých odkazech:

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt