ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Podzimní tvoření s rodiči

Podzimní tvoření je skvělou příležitostí k tomu, abychom naše děti naučili něco o ročních obdobích. Podzim je nádherným obdobím roku, který nás obdaruje nejen sklizněmi a deštěm, ale také dechberoucími barevnými scenériemi! Využili jsme tedy tuto podzimní sezónu s dětmi a jejich rodiči na maximum a 23. listopadu jsme si dopřáli prostor ke kreativním aktivitám. Tvoření zahájila floristka Iva Zástěrová, která nás inspirovala tím, jak lze proměnit zajímavé a tvary i barvami dokonalé přírodniny v užitečnou dekoraci interiéru. Podzimní aranžmá byla opravdu jednoduchá. Pracovali jsme s větvičkami s plody šípků, jeřabin, skalníku či mahonie. Vše jsme dozdobili barevnými listy a okrasnými dýněmi. Vybrali jsme větší vázy a výrobky jsme vystavili na dobře viditelném místě.

Myslíme si, že se nám podařilo společně prožít příjemné podzimní odpoledne. Na závěr si každý odnesl domů krásnou podzimní dekoraci.

Za rodiče a žáky učitelky 1. stupně

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt