ZÁKLADNÍ ŠKOLA
ODRY POHOŘSKÁ

Soutěž Easyspeak

Easyspeak – anglické vědomostní kvízy

Naše škola se zapojila do nového, zajímavého projektu, který pořádá jazykové centrum Easyspeak. Nejlepší angličtináři 8. a 9. ročníků vytvoří 15členný tým, který se jednou měsíčně utká s dalšími týmy v online vědomostním kvízu na různorodá témata. Celá soutěž probíhá v angličtině, moderátorem a rozhodčím je rodilý mluvčí. Žáci si tedy zábavnou formou procvičí konverzaci a zároveň dostanou příležitost ukázat a prohloubit své znalosti. Našemu týmu přejeme hodně štěstí.

ONLINE LEKCE S RODILÝM MLUVČÍM – jazyková škola Easyspeak

• skupinové a individuální online lekce – AJ, FJ, ŠJ
• registrace do skupinových lekcí od 14.9.2021 na is-easyspeak.cz • individuální lekce na info@easyspeak.cz nebo Ivana 723 370 442, • Lucie 737 553 491, Helena 773 138 533

Čtěte dále...

Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace

IČO: 60336269

ID datové schránky: euigift

Rychlý kontakt