Zpívání v nemocnici

Ve středu 20. 12. 2017 jsme navštívily oderskou nemocnici. Všem pacientům i sestřičkám jsme zazpívaly koledy, abychom jim zpříjemnily vánoční čas. Poté jsme každému rozdaly přáníčka, která vyrobili žáci prvního a druhého stupně. Náš pěvecký sbor tvořily dívky ze třídy 7. A. Katka Bazalová, Kája Malá, Katka Milničková, Vlaďka Burischová a třídy 9. B. Kája Dimiděnková, Míša Filipová, Jana Lelková a Nikola Šenková. Na kytaru nás doprovázela paní učitelka Pavla Šindlerová, která společně s paní učitelkou Dagmar Šindlerovou tuto akci zorganizovala. Návštěvu nemocnice jsme si užily a doufáme, že pacienti také.

Jana Lelková, Míša Filipová, 9. B