První školní den prvňáčků

Po krátkém zahájení, kterého se ujal pan ředitel Mgr. Jan Jursík , pan starosta Ing. Libor Helis a třídní učitelka Mgr. Iveta Zástěrová se představily novým školáčkům p. vychovatelky školní družiny . Prvňáčci první den strávili ve škole dvě vyučovací hodiny. Seznámili se se svými spolužáky, s vybavením třídy, obdrželi učebnice, pomůcky a dárky, které jim věnovala škola a Městský úřad Odry a odnesli si pamětní list.

Prvňáčkům přejeme hodně elánu a radost z nadcházející práce, rodičům trpělivost a radost z úspěchů dětí.