Výsledky zápisu do prvního ročníku ZŠ Pohořská na školní rok 2017/2018 a poděkování rodičům budoucích prvňáčků za důvěru

Letošní zápis do I. tříd proběhl s včelkou Májou. Abychom u dětí překonali prvotní ostýchavost, čekala na ně tato pohádková postava, která doprovázela děti v průběhu celého zápisu. Děvčata z II. stupně a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přátelský průběh zápisu a to nejen občerstvením, kterým si děti i rodiče krátili čas čekání. K letošnímu zápisu přišlo 41 dětí. Z toho 4 rodiče měli již pro své dítě kompletně vyřízený odklad školní docházky. Dalších šest rodičů o odklad školní docházky uvažuje a bude si v nejbližší době vyřizovat ještě potřebná doporučení lékařů.

Všem rodičům moc děkujeme za důvěru a přízeň. Na děti, které se ukázaly již při zápisu jako velmi šikovné, se těšíme na začátku nového školního roku, kdy poprvé usednou do školních lavic.