ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Výsledky zápisu do prvního ročníku ZŠ Pohořská na školní rok 2017/2018 a poděkování rodičům budoucích prvňáčků za důvěru


Letošní zápis do I. tříd proběhl s včelkou Májou. Abychom u dětí překonali prvotní ostýchavost, čekala na ně tato pohádková postava, která doprovázela děti v průběhu celého zápisu. Děvčata z II. stupně a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přátelský průběh zápisu a to nejen občerstvením, kterým si děti i rodiče krátili čas čekání. K letošnímu zápisu přišlo 41 dětí. Z toho 4 rodiče měli již pro své dítě kompletně vyřízený odklad školní docházky. Dalších šest rodičů o odklad školní docházky uvažuje a bude si v nejbližší době vyřizovat ještě potřebná doporučení lékařů.

Všem rodičům moc děkujeme za důvěru a přízeň. Na děti, které se ukázaly již při zápisu jako velmi šikovné, se těšíme na začátku nového školního roku, kdy poprvé usednou do školních lavic.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: