Zápis do 1.tříd

Letošní zápis do 1. tříd proběhl 23.4.2019. Abychom u dětí překonali prvotní ostýchavost, čekala na ně večerníčkováé postavička Ája s Maxipsem Fíkem. Ája doprovázela děti v průběhu celého zápisu. Děvčata z II. stupně a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přívětivý průběh zápisu a to nejen občerstvením, kterým si děti i rodiče krátili čas čekání. K letošnímu zápisu přišlo 27 dětí. Deset zákonných zástupců požádalo o odklad školní docházky. Ostatní děti byly přijaty. Všem rodičům děkujeme za přízeň a na děti, na které se těšíme na začátku nového školního roku, kdy poprvé usednou do školních lavic.

Renata Šandová