ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Zápis dětí do prvních tříd 24.4.2018


Letošní zápis do 1. tříd se nesl v duchu pohádkových postav Mach a Šebestová. Tyto bytosti doprovázely děti v průběhu celého zápisu. Děvčata a kluci 9.ročníku a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přívětivý průběh zápisu a to nejen občerstvením, kterým si děti i rodiče krátili čas čekání. K letošnímu zápisu přišlo 31 dětí. Osm zákonných zástupců požádalo o odklad školní docházky. 23 dětí bylo přijato k základnímu vzdělávání na školní rok 2018/19. Všem rodičům děkujeme za přízeň a na děti, které se ukázaly již při zápisu jako velmi šikovné, se těšíme na začátku nového školního roku, kdy poprvé usednou do školních lavic.

Rodiče předškoláčků zveme 14.6.2018 v 15,00 hodin na společnou schůzku s třídní učitelkou a ředitelem školy.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: