Zápis dětí do prvních tříd 24.4.2018

Letošní zápis do 1. tříd se nesl v duchu pohádkových postav Mach a Šebestová. Tyto bytosti doprovázely děti v průběhu celého zápisu. Děvčata a kluci 9.ročníku a paní učitelky I. stupně se postaraly o plynulý, klidný a přívětivý průběh zápisu a to nejen občerstvením, kterým si děti i rodiče krátili čas čekání. K letošnímu zápisu přišlo 31 dětí. Osm zákonných zástupců požádalo o odklad školní docházky. 23 dětí bylo přijato k základnímu vzdělávání na školní rok 2018/19. Všem rodičům děkujeme za přízeň a na děti, které se ukázaly již při zápisu jako velmi šikovné, se těšíme na začátku nového školního roku, kdy poprvé usednou do školních lavic.

Rodiče předškoláčků zveme 14.6.2018 v 15,00 hodin na společnou schůzku s třídní učitelkou a ředitelem školy.