» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2021/2022

Základní škola Odry, Pohořská 8

pozvánku a informace k letošnímu zápisu najdete ZDE.

Co všechno naše škola nabízí pro školní rok 2021/2022 najdete ZDE

Tiskopisy k zápisu si můžete stáhnout níže, vyplnit předem a odevzdat při zápisu.

Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání ZDE.
Zápisový lístek ZDE.
žádost o odklad povinné školní docházky je ZDE.

- prosíme o pečlivé vyplnění Žádosti o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání a Zápisového lístku
- přiložte kopii popř. fotografii rodného listu dítěte pro kontrolu správnosti údajů
- prosíme o pečlivé vyplnění kontaktů, na kterých vás můžeme zastihnout (mail, telefon)

Akce školy k zápisu jsou omezeny epidemiologickou situací ve společnosti. V případě, že bude možné se s rodiči a dětmi setkat osobně, budeme vás informovat .
rady pro rodiče k zápisu ZDE.
info o pomůckách pro prvňáčky je ZDE.
více o programu Začít spolu naleznete ZDE.
více o možnosti individuální konzultace o programu Začít spolu naleznete ZDE.
informace o možnosti individuálních konzultací ohledně výslovnosti přeškoláků jsou ZDE.

"Škola pro život", to je název a současně i motto našeho školního vzdělávacího programu. Každého rodiče, kterého oslovila filozofie naší školy, rádi u nás přivítáme.

Bližší informace o naší škole můžete získat osobní návštěvou, prohlídkou našich webových stránek www.zsodrypohorska.cz nebo telefonicky na čísle 556 730 239.

Za celou školu vás zve Mgr. Jan Jursík, ředitel ZŠ Odry, Pohořská 8.