ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

WAZZUP


Letos jsme se opět zúčastnili celostátní soutěže Wazzup, která spočívá ve vytvoření anglické prezentace na dané téma v programu PowerPoint. Žáci si mohli vybrat ze čtyř témat a hodnotila se úroveň angličtiny, nápaditost, animace v programu, dodržení délky prezentace (5 minut), a celkový dojem.

Naši žáci byli velmi úspěšní a obsadili následující místa:

2. místo – Nathálie Axmannová, Adéka Lánská – 7.B – téma: If I won a million, ....

3. místo – Matěj Dvorský – 6.A – téma: My action film. Trailer.

Žáci obdrží certifikát a knižní publikace dle vlastního výběru z nakladatelství Lingea.v anglickém jazyce. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme.

                                                                                                                                             Irena Bláhová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: