WAZZUP

Letos jsme se opět zúčastnili celostátní soutěže Wazzup, která spočívá ve vytvoření anglické prezentace na dané téma v programu PowerPoint. Žáci si mohli vybrat ze čtyř témat a hodnotila se úroveň angličtiny, nápaditost, animace v programu, dodržení délky prezentace (5 minut), a celkový dojem.

Naši žáci byli velmi úspěšní a obsadili následující místa:

2. místo – Nathálie Axmannová, Adéka Lánská – 7.B – téma: If I won a million, ....

3. místo – Matěj Dvorský – 6.A – téma: My action film. Trailer.

Žáci obdrží certifikát a knižní publikace dle vlastního výběru z nakladatelství Lingea.v anglickém jazyce. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme.

Irena Bláhová