Převzetí ceny za 1.místo ve výtvarné soutěži pořádané MK Fruit, s.r.o., Olomouc

Letos se tři třídy naší školy (5.A, 5.B a 7.B) dobrovolně zapojily do výtvarné soutěže pořádané firmou MK Fruit, která na naši školu dováží ovoce, zeleninu a mléko. Opravdovým překvapením pro všechny bylo 1. místo, které získala třída 7.B za své dvě skupinové práce ve 2D provedení zaslané do výtvarné soutěže, do níž se zapojilo celkem 54 škol. Třída 7.B vyhrála poukaz pro celou třídu do dětského zábavního centra Krokodýlek v Olomouci a bedýnku plnou ovoce. Cenu osobně ve škole předali zástupci centra Krokodýlek v Olomouci se samotným krokodýlem a zástupce MK Fruit. Třída 7.B si zaslouží pochvalu za snahu, kreativitu i za trpělivost, neboť vytvoření obou zaslaných prací jim trvalo skoro měsíc. Na výlet do Olomouce se všichni už moc těšíme!

Aby to ostatním dětem nebylo líto, navštívil Krokodýlek i děti I. stupně a odměnil je balonky.

Lenka Pobočková a 7.B