1.místo ve výtvarné soutěži pořádané MK Fruit, s.r.o., Olomouc

Letos se tři třídy naší školy (5.A, 5.B a 7.B) rozhodly dobrovolně zapojit do výtvarné soutěže pořádané firmou MK Fruit, která na naši školu dováží ovoce, zeleninu a mléko.

Úkolem žáků bylo výtvarně zpracovat malého krokodýlka – dítě paní Krokodýlkové a pana Krokodýlka. Mohli využít jakékoliv výtvarné techniky, včetně 2D nebo 3D provedení. Všem třídám se jejich krokodýlkové moc povedli a s napětím všichni očekávali vyhodnocení soutěže.

Opravdovým překvapením pro všechny bylo 1. místo, které získala třída 7.B za své dvě skupinové práce ve 2D provedení zaslané do výtvarné soutěže, do níž se zapojilo celkem 54 škol. Třída 7.B vyhrála poukaz pro celou třídu do dětského zábavního centra Krokodýlek v Olomouci a bedýnku plnou ovoce.

Výtvory dětí budou vystaveny na chodbách firmy MK Fruit a v dětském zábavním centru Krokodýlek.

Třída 7.B si ode mne zaslouží pochvalu za snahu, kreativitu i za trpělivost, neboť vytvoření obou zaslaných prací nám trvalo skoro měsíc. Děkujeme zároveň firmě MK Fruit za poukaz do zábavního centra. Na výlet do Olomouce se všichni už moc těšíme!

Mgr. Lenka Pobočková a 7.B