ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Výtvarné tvoření se školkou v rámci tandemové výuky


Tento půlrok zažila 7.A deset netradičních vyučovacích hodin ve výtvarné výchově, kdy je vyučovaly zároveň dvě učitelky - tedy učily v tzv. tandemu. Díky tomu mohli žáci vyzkoušet netradiční výtvarné techniky jako enkaustiku, plastickou tvorbu z plastů, apod.

Poslední výtvarný tandem byl zaměřen na rozvoj sociálního cítění, lidskosti, vzájemné pomoci, tolerance. Pozvali jsme proto ze školky oddělení Sluníček a třída 7.A spolu s nimi tvořila dinosaury z roliček a papírových tácků. Děti se učily vzájemné spolupráci a porozumění a výsledek jejich práce můžete zhlédnout na fotografiích. Výtvarné tvoření se líbilo jak malým, tak i velkým, kteří si vyzkoušeli roli učitele a kamaráda zároveň. Malí byli nadšení z vydařených výrobků i z fantastického milého a ohleduplného přístupu žáků 7.A, kteří jsou za to na oplátku pozváni do školky, na což se moc těší. Tak snad zase příště znovu naplánujeme tak vydařenou akci!

                                                                                                                                             Mgr. Pobočková L. , Mgr. Piterková M.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: