ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Bedna z Bílovce


V úterý 27. března se zúčastnily žákyně 4. a 5. tříd finálového turnaje okresu Nový Jičín ve vybíjené, který se konal v Bílovci. Naše holky postupně porazily soupeřky ze ZŠ Bílovec, Komenského, ZŠ Kopřivnice, M. Horákové a ZŠ Nový Jičín, Jubilejní. Slibně rozjetý turnaj bohužel začal drhnout v nejdůležitější chvíli, kdy se rozhodovalo o místech na stupních vítězů. Nejprve děvčata prohrála se ZŠ Studénka, Sjednocení, kdy podala nejhorší výkon, aby následně podlehla pozdějším vítězkám ze ZŠ Trojanovice. Nakonec ale i přes tyto porážky obsadily holky krásné a zasloužené 3. místo. Naši školu reprezentovaly: P. Bazalová, S. Murinová, A. Švánová, T. Kubínková, P. Orságová, N. Studená, K. Nguyenová, A. Kariková, R. Janošová, H. Králová a A. Hrnčířová. Všem holkám gratuluji a děkuji za vzornou a úspěšnou reprezentaci školy.

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: