ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Letošní vybíjené


I v letošním roce jsme se zúčastnili soutěží ve vybíjené v obou vyhlášených kategoriích.

V 1. kole obě družstva předvedla kvalitní výkony a s přehledem postoupila do okresních finále. To se bohužel naše dívky nemohly odehrát kvůli termínové kolizi s Národním finále ve florbalu, takže jsme jeli do Bílovce pouze se smíšeným týmem.

Ve finále jsme obsadili slušné 6. místo a kromě diplomu jsme obdrželi i speciální míč na vybíjenou pro další ročníky. Školu reprezentovali: z 4. A - Sabina Šubrtová, Aneta Němcová, Šarlota Rycková, z 5.A - Lukáš Pastorek, Jakub Demel, Lucie Feglerová, Rozálie Janošová, Hedvika Králová, Barbora Valasová a z 5.B Matěj Choreň, Radim Šenk, Lukáš Vála, Samuel Kopka, Ondřej Novák, Anita Firouzi Haj, Adéla Hrnčířová, Markéta Ostašová a Jesica Kyselá. Všem děkuji za reprezentaci školy.

                                                                                                                                             Mgr. Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: