ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Výtvarná soutěž Všichni jezdí připoutáni


Protože počet dopravních nehod na cestách roste nebo alespoň neklesá, absolvují naši žáci 2x ročně výuku dopravní výchovy na dopravním hřišti. To proto, aby věděli, jak bezpečně jezdit na kole, chodit v provozu či cestovat s rodiči autem. Letos se už naši mladší i starší žáci probojovali v dopravní soutěži do krajského kola, před dvěma lety postoupili dokonce až do kola celostátního.

Dá se tedy říci, že dopravní tématika zapustila na naší škole hluboké kořeny. S radostí jsme se proto v 6.A pustili do kreslení a tvoření na téma Všichni jezdí připoutáni. Nejzdařilejší práce už putují v balíku do Liberce, kde soutěž vyhlásili, a vy si je můžete prohlédnout na fotografiích. My už jen netrpělivě čekáme na výsledky soutěže, snad se na nás usměje štěstí.

                                                                                                                                             Lenka Černá


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: