Výtvarná soutěž Všichni jezdí připoutáni

Protože počet dopravních nehod na cestách roste nebo alespoň neklesá, absolvují naši žáci 2x ročně výuku dopravní výchovy na dopravním hřišti. To proto, aby věděli, jak bezpečně jezdit na kole, chodit v provozu či cestovat s rodiči autem. Letos se už naši mladší i starší žáci probojovali v dopravní soutěži do krajského kola, před dvěma lety postoupili dokonce až do kola celostátního.

Dá se tedy říci, že dopravní tématika zapustila na naší škole hluboké kořeny. S radostí jsme se proto v 6.A pustili do kreslení a tvoření na téma Všichni jezdí připoutáni. Nejzdařilejší práce už putují v balíku do Liberce, kde soutěž vyhlásili, a vy si je můžete prohlédnout na fotografiích. My už jen netrpělivě čekáme na výsledky soutěže, snad se na nás usměje štěstí.

Lenka Černá