Sběr PE víček od PET lahví

Již tradičně sbíráme víčka od PET lahví, která putují na dobročinné účely. Letos jsme na na začátku prosince opět sbírali a nashromáždili jsme 264,1 kg. Nejvíce vršků nasbírala třída 6.B (107,2 kg) především díky aktivitě rodičů Matyáše Elknera. Děkujeme všem rodičům a přátelům školy za ochotu pomoci tentokrát Matyáškovi Tazbirkovi. Příspěvek mu pomůže alespoň částečně uhradit pojišťovnou nehrazenou klimterapii v lázních Klimkovice. Třídě 9.A děkuji za vysbírání a zvážení vršků.