ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Volejbal mládeže na ZŠ Pohořská


Do volejbalových soutěží jsou zapojena čtyři družstva. Starší žáci hrají v krajském přeboru a po šesti turnajích se hoši drží na 8. místě ze 16 účastníků. Toto umístění odpovídá věkové skladbě hráčů, když sedm hráčů z osmičlenného kolektivu bude hrát tuto soutěž ještě příští rok. Příští turnaj budou hoši hrát 6. března v městské hale v Odrách.

Další tři družstva se zapojila do mini-volejbalových turnajů a mají zatím výborné výsledky. O listopadovém turnaji jsem už psal – 1. a 2. místo. Lednový turnaj se konal ve Frýdku Místku a účastnilo se ho rekordních 313 dětí. Naše děvčata (7. třída) obhájila 1. místo ze sedmi družstev. Menší děvčata skončila pátá ve své skupině a tak nepostoupila do finálové skupiny.

Únorový turnaj byl v Ostravě. Starší dívky (Viky Janošová, Míša Šandová, Eliška Šírová) vybojovala druhé místo z patnácti družstev, když prohrála až ve finálové skupině s chlapeckým družstvem z Raškovic. Naši chlapci (Tom Kubínek, Patrik Dobrovolný, Matěj Chlevišťan) vyhráli svou skupinu, ale ve finálové skupině prohráli s našimi děvčaty a také s chlapci z Raškovic a tak jim patří pěkné třetí místo. Malé holky (Kája Malá, Bája Buczková) se hodně snažily a tak vyhrály ve své skupině tři zápasy a dva zápasy prohrály jen o jeden bod. Škoda, tentokrát měly na účast ve finálové skupině.

V mini-volejbalu nás ještě čeká v březnu velikonoční turnaj a v dubnu kvalifikace pro regionální turnaj v Brně.

                                                                                                                                             Jan Černý


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: