ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Okresní finále volejbalu žáků a žákyň


Okresní finále se zase hrálo v Novém Jičíně a tak se naši žáci opět setkali se svými největšími soupeři na jejich domácím hřišti. Je to již po třetí a je to dost nespravedlivé vůči ostatním školám. I přes tuto nevýhodu kluci hráli dobře a po výhře nad Mořkovem 2:0 sehráli dobrý zápas proti domácí sportovní škole z Nového Jičína. Prohráli sice 0:2, ale po vyrovnaném průběhu. Stříbrné medaile si kluci plně zaslouží. Naši školu reprezentovali: T. Ronge, T.Kubínek, M. Chlevišťan, P. Dobrovolný, M. Doležal, J.Pavlík a N. Frais.

Podstatně těžší to měla naše děvčata ( V.Janošová, M.Šandová, E.Šírová, S.Tvrdoňová, K.Malá, B.Buczková a A.Večeřová), která hrála proti dívkám ze škol, které hrají volejbalové soutěže. První zápas proti dívkám z Bílovce a druhý proti sportovní škole z Nového Jičína jsme prohráli 0:2 a děvčata se postupně sehrávala. Třetí zápas proti dívkám z Kopřivnice jsme také prohráli, ale to už byla hra kvalitní a vítězství nám uniklo až v koncovkách obou setů. Velkým plusem bylo, že děvčata hrála s velkým zaujetím a že bojovala o každý míč i přes nepříznivý vývoj hry. Čtvrté místo v okrese je proto dobrý výsledek a dívkám patří dík za předvedenou hru.

                                                                                                                                             Jan Černý


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: